KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14044498
nr 1404 4498
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:56:22
18/6 17:28:51